Používajte biocídy bezpečným spôsobom.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu
a informácie o výrobku!

Denzin Clean 1l

0,00 €
S DPH

Naša eco-friendly rada dezinfekcií, ktorá zabezpečuje excelentnú starostlivosť o vás, veci, ktoré máte radi a životné prostredie.Ekologická dezinfekcia bez obsahu alkoholu a chlóru vhodná a čistenie práčok a umývačiek riadu. Hlavná výhoda tejto dezinfekcie je, že je netoxická a nedráždi dýchacie cesty a je šetrná pre pokožku. Ide o biologicky rozložiteľný prostriedok a nemá negatívne účinky na životné prostredie, pretože sa rozkladá na vodu a kyslík. Hlavná zložka peroxid vodíka uvoľňuje voľné radikály, ktoré okamžite poškodia bunkovú štruktúru mikroorganizmu a zničia ho. Nahrádza nielen dezinfekčné prostriedky ale tiež čistiace potreby. DenzinClean prostriedok sa používa na zničenie infekčných látok na povrchoch, účinok je okamžitý.

Množstvo
Momentálne nie je skladom


  • Bezpečná platba a chránené osobné údaje Bezpečná platba a chránené osobné údaje
  • Rýchle doručenie kuriérom Rýchle doručenie kuriérom
  • Možnosť vrátenia do 14 dní Možnosť vrátenia do 14 dní

Naša eco-friendly rada dezinfekcií, ktorá zabezpečuje excelentnú starostlivosť o vás, veci, ktoré máte radi a životné prostredie. 

Ekologická dezinfekcia bez obsahu alkoholu a chlóru vhodná a čistenie práčok a umývačiek riadu. Hlavná výhoda tejto dezinfekcie je, že je netoxická a nedráždi dýchacie cesty a je šetrná pre pokožku. Ide o biologicky rozložiteľný prostriedok a nemá negatívne účinky na životné prostredie, pretože sa rozkladá na vodu a kyslík. Hlavná zložka peroxid vodíka uvoľňuje voľné radikály, ktoré okamžite poškodia bunkovú štruktúru mikroorganizmu a zničia ho. Nahrádza nielen dezinfekčné prostriedky ale tiež čistiace potreby. DenzinClean prostriedok sa používa na zničenie infekčných látok na povrchoch, účinok je okamžitý. Ničí baktérie a mikróby, pôsobí ako prevencia proti plesni, má 99,9% účinnosť proti vírusom. Neničí práčku, umývačku  a ich rozvody ako octové prípravky. Je nekarcinogénny. Prípravok je s jemnou vôňou z esenciálneho oleja z levandule.

Objem: 1l

Návod na použitie: Denzin CLEAN je pripravený na okamžité čistenie a dezinfekciu práčky, umývačky riadu šetrným spôsobom. Nalejte do prázdnej práčky cca 250ml prostriedku a nastavte teplotu minimálne na 60 stupňov. Nalejte do do prázdnej umývačky riadku cca 250ml prostriedku a zadajte program s minimálnou teplotou 40 stupňov. Po ukončení bude práčka, umývačka čistá a prevoňaná. Pripravená na ďalšie požitie. Neriediť. Neoplachovať. 

Zloženie: potravinársky peroxid vodíka 4,5%, chlorid sodný, destilovaná voda, esenciálny olej menej ako 0,1%.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale na chladnom a dobre vetranom mieste. Chráňte pred mrazom a vlhkosťou. Nemiešajte s inými látkami a uchovajte mimo horľavých látok a chemikálií. Dátum spotreby uvedený na obale. 

Upozornenie: Na vyžiadanie poskytneme KBU. Uchovajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, po zasiahnutí  ich opatrne vyplachujte niekoľko minút pod vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. V prípade nesprávneho použitia vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal. Pri náhodnom požití nevyvolávajte zvracanie, vypláchnite ústnu dutinu a vypite 3dcl vody. Obal vyčistite a odovzdajte do separovaného odpadu. Zákaz opakovaného použitia obalu. Vždy si pred použitím prečítajte údaje uvedené na obale.

Zoznam zložiek detergentov podľa nariadenia ES č. 648/2014 o detergentoch

Odkaz na stránky Pharmacos Európskej komisie obsahujúce porovnávacie tabuľky medzi názvom INCI, Európskeho liekopisu a čísla CAS:  http://ec.europa.eu/consumers/sectors/cosmetics/cosing/

DENZIN CLEAN: AQUA, HYDROGEN PEROXIDE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM

Tabuľka dát

Objem
1 liter
chat Komentáre (0)