Denzin ECOPURE dezinfekcia akvárií 500ml

5,00 €
S DPH Dodanie do 3 dní

Naša eco-friendly rada dezinfekcií, ktorá zabezpečuje excelentnú starostlivosť o vás, veci, ktoré máte radi a životné prostredie. Ekologická dezinfekcia bez obsahu alkoholu a chlóru. Hlavná výhoda tejto dezinfekcie je, že je netoxická a nedráždi dýchacie cesty a je šetrná pre pokožku. Ide o biologicky rozložiteľný prostriedok a nemá negatívne účinky na životné prostredie. Dezinfekčný prostriedok má antibakteriálne a antifungicídne účinky na všetky povrchy. Odstraňuje baktérie, plesne a huby. Hlavnou zložkou je kyselina chlórna a voda. Dezinfikuje všetky plochy akvária, piesok, dekorácie, kamene, sklo, hadičky... 

Reg. číslo biocídu: bio/2240/D/20/CCHLP

Množstvo
Na sklade

  • Bezpečná platba a chránené osobné údaje Bezpečná platba a chránené osobné údaje
  • Rýchle doručenie kuriérom Rýchle doručenie kuriérom
  • Možnosť vrátenia do 14 dní Možnosť vrátenia do 14 dní

Naša eco-friendly rada dezinfekcií, ktorá zabezpečuje excelentnú starostlivosť o vás, veci, ktoré máte radi a životné prostredie. Ekologická dezinfekcia bez obsahu alkoholu a chlóru. Hlavná výhoda tejto dezinfekcie je, že je netoxická a nedráždi dýchacie cesty a je šetrná pre pokožku. Ide o biologicky rozložiteľný prostriedok a nemá negatívne účinky na životné prostredie. Dezinfekčný prostriedok má antibakteriálne a antifungicídne účinky na všetky povrchy. Odstraňuje baktérie, plesne a huby. Hlavnou zložkou je kyselina chlórna a voda.

Dezinfikuje všetky plochy akvária, piesok, dekorácie, kamene, sklo, hadičky... Treba postupovať s ohľadom na Vaše rybičky, takže klasicky rybky na čas vybrať, potom pristúpiť k samotnej dezinfekcií, predmety očistiť vodou, odstrániť nánosy a nastriekať na povrchy, nechať pôsobiť cca 60s, vrátiť naspať. Skvelý pomocník aj do veľkých akvárií. 

Objem: 500 ml

Návod na použitie: Treba postupovať s ohľadom na Vaše rybičky, takže klasicky rybky na čas vybrať, potom pristúpiť k samotnej dezinfekcií, predmety očistiť vodou, odstrániť nánosy a nastriekať na povrchy, nechať pôsobiť cca 60s, vrátiť naspať. Skvelý pomocník aj do veľkých akvárií. 

Účinná látka: Kyselina chlórna získaná elektrolýzou z bežnej soli.

Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale na chladnom a dobre vetranom mieste. Chráňte pred mrazom a vlhkosťou. Nemiešajte s inými látkami a uchovajte mimo horľavých látok a chemikálií. Dátum spotreby uvedený na obale. 

Upozornenie: Zmes nie je klasifikovaná ako nebezpečná. Neboli dokázané žiadne komplikácie. Vždy stačí len vypláchnuť vodou. Uchovajte mimo dosahu detí. Obal opláchnite a odovzdajte do separovaného zberu.

1000000 položky

Tabuľka dát

Objem
500 ml

Mohlo by vás zaujať aj

Denzin ECOPURE s pákovým...

Denzin ECOPURE s pákovým rozprašovačom 500ml

Cena 5,60 €
Denzin ECOPURE s...

Denzin ECOPURE s rozprašovačom 250ml

Cena 4,30 €
Denzin ECOPURE PETS 500ml

Denzin ECOPURE PETS 500ml

Cena 5,00 €
Denzin ECOPURE dezinfekcia...

Denzin ECOPURE dezinfekcia klimatizácií a vysávačov 500ml

Cena 5,00 €
Denzin ECOPURE dezinfekcia...

Denzin ECOPURE dezinfekcia textílií 500ml

Cena 5,00 €
chat Komentáre (0)